Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet a sony eriscon...

Hol lehet a sony eriscon xperia x8-as telefonban megnézni a saját fájlokat?

Figyelt kérdés
Vettem egy x8-at de nem találom benne a saját fájlokat van benne egy 2 gigabájdos memóriakártya de nem találom a sajtá fájlokat ez allat azt értem hogy képek zenék játékok videók témák egyéb ezeket hol találom meg?
2011. júl. 15. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Fájlkezelőt nem tettek bele, de a Market-ban letudsz szedni. kapcsold be a wifit (anélkül viszi a pénzedet a net) indítsd el a marketot ott lépj be a google fiókodba, ha nincs csinálj egyet és a keresőbe írd be hogy "Astro file manager". szedd le amelyik mellett az van hogy free és máris tudsz a memóriakártyádban keresgélni :)
2011. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1. kommentelő vagyok: a képm videó és zenelejátszót meg megtalálod a menüben ha csak az kell neked
2011. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen
2011. júl. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!