Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bankkártyámat szeretném...

Ha a bankkártyámat szeretném érvényesíteni, akkor a telefonban kérdeznek egy bizonyos, ,4-jegyű telefon biztonsági kódot" vagy valami ilyesmit. Ezt a kódot hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés
A kártya típusa: mastercard
2011. ápr. 29. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kódot te adtad meg, amikor a bankban a szerződést kötötted. De egyébként az érvényesítéshez nem kell telefon, elég egy bármilyen művelet, amihez pin-kód kell (pl. egyenleglekérdezés automatában).
2011. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és ezt a kódot hol találom meg ?????

a kártyán van rajt, vagy egy papíron??

és helyesbítek: telefonos azonosító kód.

2011. ápr. 29. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsen leírva, hacsak te magad le nem írtad. Bár lehet, hogy ez is bankfüggő. Én az Erste-nél nyitottam a számlát, ahhoz kértem Mastercard-kártyát, és ott helyben kellett beütni egy olyan szokásos pötyögő-készüléken a pin-kódot is, és a telefonos kódot is. Lehet ugyanaz is a kettő, azt rádbízzák.
2011. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a pin-kódot is nekem kellett kitalálnom, nem ők adták.
2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!