Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság már tényleg nem kell...

Manapság már tényleg nem kell kisütni a telefonok aksiját?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, és eléggé ledöbbentem. Utoljára kb. 6-7 éve vettem telefont, azt még ki kellett, és eszembe sem jutott, hogy egy újat nem kell (tegnap vettem újat).
2011. júl. 15. 10:00
 1/8 anonim válasza:

Nem kell. Ezek már lítiumionos akkumulátorok. Nem szeretik ha kisütögetik őket.


[link]

2011. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ha ki nem is sütöm, de párszor 16 óráig töltöm.
2011. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kisütni. Ha teljesen lemeríted az csak árt neki. És nem is kell sokáig tölteni, mivel miután feltöltődött lekapcsol magától, szóval semmi értelme.
2011. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tehát csak simán fel kell rakni töltőre, amíg nem töltődik fel teljesen, vagy van megszabott idő? Mert egy másik fórumon azt olvastam hogy első 3 alkalommal 14 órát kell rajtahagyni.

2011. júl. 15. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
De, ki kell sütni: serpenyőben bő olajban 10 percig, aztán hasábburgonyával tálaljuk.
2011. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De rohadt vicces valaki-.-' Látszik az az értelmi szint.
2011. júl. 15. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, nem kell kisütni őket!
2011. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra figyelj hogy a telefon soha ne merüljön le teljesen mert az nagyon nem tesz jót neki.2-3 hétig, azaz 5-10 töltés minimum kell hozzá hogy beálljon a normális üzemidő,ne aggódj ha most még kicsit kevesebb ideig bírja.

De hogyha sokszor teljesen lemerül, az nagyon nem tesz jót az üzemidőnek, úgyhogy ha már ilyen 5-7%on van az aksi akkor nyugodtan rá lehet dugni, aztán ha kész leveszed.Pont:D

2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!