Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Amerikából hoznak be...

Ha Amerikából hoznak be nekünk telefont működik Magyarországon? (persze magyar simkártyával)

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

a töltéssel lehet némi probléma.


ott ugyanis 110V van.

2009. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem, mert pl. en Angliaban elek, es amikor otthon voltam, az Angliaban vett telefononba akartam egy magyar simkartyat venni, de sajna nem mukodott otthon az a telcsi. Az elado srac beleprobalta az o simkartyajat az angol telcsibe, de sajnos nem mukodott. Tehat ezert gondolom, hogy nem mukodne.

Kenytelen voltam en is Magyarorszagon venni egy telcsit, es azt hasznalni, Vonafonos simet vettem bele.

De ha gondolod, kerdezd meg valamelyik szakuzletben, Vodafone vagy Westel, megmondjak.

Inkabb ne hozzak be, mert ha nem tudod hasznalni, akkor???

2009. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben gyári k.független és tudja a 900-1800 as mobil frekvenciát igen.
2009. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel nem fog... az usa-ban 850/1900Mhz-s rendszer van...
2009. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2009. dec. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!