Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kalibrálni a telefont?

Hol lehet kalibrálni a telefont?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:08
 1/7 anonim válasza:
beállítások, képernyőbeállítások..
2011. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy rámentem, kijött két választási lehetőség. "Érintőpanel beállítás.", "Érintés jelzése rezgéssel". Rámentem az elsőre. Ott megint 2 közül lehet választani: "LCD érintőképernyő beállítása", "LED érintőpanel beállítása". Szintén az elsőt nyomtam meg. És fehér alapon kijön egy ilyen valami, és azt írja "érintse meg a jobb alsó pontot". De ha én középre, fel-le, jobbra-balra nyomogatok (tehát nem a kijelzett szürke négyzetre) akkor is úgy veszi, mintha rámentem volna, és jön a következő, hogy "Érintse meg a bal felső pontot". Ennek így kell működnie?
2011. júl. 16. 08:35
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Mondhatni hogy igen...


a kalibrálás arról szól hogy a képernyőn ki rakja a pontot X-Y kordinátákra (ez elvileg a biztos pont) elvileg az érintő felületen figyeli hogy te hol érinted meg és így "fésüli össze" az érintő felületet és a képernyőt.

Szóval ha te máshol nyomsz rá akkor azt fogja hinni hogy ott van a bal alsó sarok és teljesen el tudod kalibrálni a kijelzőt. (ennél kicsit bonyolultabb de kb erről van szó)

2011. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa, értem köszi!! :)
2011. júl. 16. 11:47
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor ezt addig kell nyomkodni az adott pontokat amíg ki nem írja hogy kész?
2011. júl. 16. 11:49
 6/7 anonim válasza:
1. vagyok, Igen, addig kell, és a lehető legpontosabban éritsd meg az X eket, vagy amiket kiad.
2011. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi!! :))
2011. júl. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!