Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8-hogyan...

Sony ericsson xperia x8-hogyan tudom teljesen biztossá tenni root-olás nélkül a felesleges és nem akart pénzlevételtől?

Figyelt kérdés
szeretném ha nem netezne magától, nem töltene semmit, magyarul semmiképp nem venne le pénzt, ha én nem szeretném!! kérlek segítsetek!!!!!!!
2011. júl. 15. 23:34
 1/7 anonim válasza:
Szintén ilyen telóm van, nekem is meggyűlt vele a bajom kezdetben... Inkább nem is nagyon netezek rajta, nem próbálok letölteni semmit, ja meg facebookról is kijelentkezem és nincs vele semmi gond X)
2011. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kicsit megnyugodgtam, nem szeretnék semmiképp egekbe meredő számlát:/ a market-ezés netezésnek számit? és amik alapból rajta vannak alkalmazások, azok közül valamelyik vesz le pénzt?:S
2011. júl. 15. 23:58
 3/7 hurikan23 ***** válasza:
100%

Tiltsd le az adatforgalmat:


Beállítások, vezeték nélküli és mobilhálózatok, mobilhálózatok. Vedd ki a jelölést az adatforgalom mellől.

2011. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hurikan23 ***** válasza:
100%

Másik megoldás:Rakd ki az adatforgalom widgetet:


Bal menü gomb, Alkalmazás felületek rendezése, alkalmazás felület hozzáadása. Adatforgalom. Ezután a vissza gomb.


Ezután ott lesz a képernyőn, egy kattintással ki-be kapcsolható az adatforgalom.

2011. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiket pár napja írtak próbáltad?
2011. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, azokat ki.
2011. júl. 26. 11:42
 7/7 hurikan23 ***** válasza:
100%
És annyi nem elég?
2011. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!