Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nehézkes a Samsung Galaxy S2...

Nehézkes a Samsung Galaxy S2 hátlapjának e leszedése? (Lehetőleg tapasztaltak írjanak! )

Figyelt kérdés
Szinte minden videót megnéztem róla amit csak lehet, mivel hamarosan szeretnék venni egy ilyen "atomerőműt". Sok videón láttam, hogy eléggé nehezen jön le a hátlapja. Mennyire nehéz levenni? Nem szeretném, ha megvenném, és már aznap széttörne a hátlap. Ha leszedem, akkor nem fog beletörni a pöcök a telefonba?
2011. júl. 16. 10:21
 1/4 anonim válasza:
Épp a minap fogtam kezemben egy Galaxy s2-t. Maga a telefon nagyon nagyon király, de amikor a hátlapot szerettem volna levenni megdöbbentem. Egy ilyen okostelefonnak ennyire gagyi hátlapot tenni. Műanyag és a levevése kínszenvedés. Ezek után lemondtam a telefonról és inkább a HTC Sensation-t választottam, aminek a hátlapja alumínium, nem lehet a 2-t összehasonlítani. Ugyanazt tudja maga a telefon android van rajt meg minden. :) remélem segítettem, és ne felejtsük el hogy 2010-ben a HTC lett a legeladottabb telefon.
2011. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudsz már rábeszélni, első látásra szerelem volt az S2. Ha csak ennyi a negatívuma, akkor már megéri, viszont nem szeretném ha beletörne a hátlap... :)
2011. júl. 17. 09:40
 3/4 anonim válasza:
Épp annyira nem hiszem hogy rossz lenne, csak óvatosan kell bánnod vele:)
2011. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ilyen telom van, elosszor nehezkes volt, de hamar belejottem.

Szerintem nem nehez levenni.

2012. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!