Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telo? Zenehal...

Melyik a legjobb telo? Zenehalgatasra! Kizarolag hangszoron. (A telo sajat hangszorojan, kihangositva)

Figyelt kérdés

Nem erdekel a headset stb, engem csak kizarolag a hangszoron erdekel, h melyik a legjobb telo erre: jo minosegben, es hangeroben.

Okos telo erdekel, csak erinto kepernyos.

En ezekre gondoltam: Sony ericsson w8 v Nokia 5800 xpress music.

Tudtok esetleg mas telot, ami jo zene halgatasra?

Es ezek kozul melyik a jobb?

Nem erost erdekel az op rendszere, leginkabb zene halgatasra, max netezesre wifivel, hasznalnam.

Munkambol adodoan nem tudok headsetet hasznalni,de kihangositva nem zavarok senkit se a zenemmel(ne reszletezzuk h mi munkam:D)

koszi elore is az ertelmes valazokat!:)


2011. júl. 18. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy 5800 Xpress Music vagy valamelyik Walkman mobil. Nekem jelenleg (bár már nem sokáig) W580i-m van. Meg vagyok elégedve vele. Hangos, csak kicsit torzít. Ami hiányzik belőle, az a wifi, de van olyan walkman is amiben van.
2011. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%
nokia x2 sztereó hangszórókkal!
2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
bocs elnéztem nem érintős
2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!