Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefon hogy képes meghüly...

Egy telefon hogy képes meghülyülni, és ÖNÁLLÓAN cselekedni?

Figyelt kérdés

Van egy nokia 5310 XpressMusic telefonom.

Már 2 éves.

És valahogy kezdek tőle félni.

Ma kezdődött az egész.

Zenét hallgattam, és ment a zene, és nem tudtam SE leállítani, SE tovább léptetni, SE lehalkítani, SE kilépni, SE kikapcsolni!!!

Szét kellett szednem a telefont, hogy leálljon!

És aztán azt hittem ennyi.

DE NEM!

Aztán jött az, hogy le volt zárva a billentyűzet, és folyton kiírta, hogy a kioldáshoz nyomja meg a...

Mintha nyomogatnám, mikor hozzá se értem!

És folyamatosan világít a képe.

Aztán nem tudtam lekapcsolni megint csak, nem reagált semmire.

Most szétszedtem, összeraktam, és MAGÁTÓL beakar kapcsolni fél percenként. És kéri a kódot, majd kikapcsol. Majd megint MAGÁTÓL bekapcsol, és kikapcsol. Ezt csinálta vagy 15 ször, és most szét szedtem.

Komolyan, mi ennek a baja?

Ez ilyen terminátor telefon?

Megtudják javítani, vagy vegyek újat?


2011. júl. 19. 13:08
 1/5 anonim válasza:

hát szerintem nem képes egyetlen egy telefon sem önáloan cselekedni....

nemtudom az en telefonommal szerencsere(kopogjam le) még soha se fordult elo ilyen ..

szerintem vidd el megjavitatni ha nem lehet akkor meg vegyel ujat ...

azt nem tudom en sem hogy meg-e tudnak ilyent javitani .. :))

2011. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt egy kérdező akinek a szellemek idegen telszámokat hivogattak az ő telefonjáról
2011. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Hát ez kb. úgy hangzik, mint amikor a párom beleejtette a telefonját a pocsolyába. Igaz, gyorsan kikapta, de némi nedvesség azért érhette. Orrbaszájba világított, meg kapcsolgatott, ott is csak a szétszedés segített, amikor össze volt rakva nagyon aktívkodni akart. Aztán szétszedve száradt még vagy 3 napot és helyreállt a rend. A kollégám nem volt ilyen szerencsés, neki örökre meghülyült...
2011. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
képes rá főleg ha napon hagyod és túlmelegszik
2011. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ezeket csinálja, csak ez már vagy 3 hónapja. (Másfél éves) Most gyűjtök telóra, addig nem foglalkozok vele. Eljutottam odáig, hogy csak arra használom, hogy az időt nézzem meg, hívjak, vagy felvegyem.

És tuti a következő telóm sokkal jobb lesz. Inkább szánok rá többet. Mert ez amúgy sem egy csúcs teló.

2011. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!