Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy s2 hány év...

A Samsung Galaxy s2 hány év múlva fogy számítani elavultnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ez egy jó kérdés!

bennem mindig olyan érzések vannak amikor kijön egy új telefon hogy ez már olyan fejlett hogy nem tudnak ennél jobbat kiadni!

Szerintem ez a telefon jövő ilyenkor még tuttira nem fog elavultnak számítani!

de hogy azután mi lesz azt a fene tudja! azért nagyban befolyásolja az is hogy a gyártók milyen ütemben és mit fejlesztenek!

2011. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is kb jövő ilyenkorra" anticipálom az elavultságát.


(már azt az elavultságát, hogy a legeslegújabb játékok nem fognak tökéletesen futni rajta)


Egyébként szerintem még azidőtájt is lesz "kiskijelzősgombosnokiácskásantiGPUsmaradikonervatív" emberke. Szóval az elavult elég szubjektív jelentéstartalommal bír a mobilhasználók körében.

2011. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

b.zd mit írtam:D Jó lesz ez még másfél év múlva is.


(srry, nem gondoltam át a kérdést)


Ettől függetlenül a válasz második része még igaz.

2011. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól fugg milyen lesz az iPhone 5. Mindig azt akarják lenyomni, am jovore mar 4magos telefonok lesznek
2011. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Haha, ezen nagyot nevettem:D:D:D:D Köszönöm:) A 2.3-mas Gingerbread sem használja ki a két mag adta lehetőségeket. A 2.4-es ice cream sandwich elviekben már ki fogja használni - a két magot! Az esetleges 4 magot sem hűteni nem tudják még a jövő évben, sem árammal etetni, illetve normális oprendszert sem tudnak rá rakni (olyan lenne a négymagos telóban a 2.4, mintha az ML 320 CDI-t az 1983-mas MK1 Suzuki Swift 1.3 literes DOHC motorja hajtaná) ... Tök felesleges lenne az egész, hisz még a kétmagos telókra se nagyon vannak olyan alkalmazások, amik igazán rájuk lennének optimalizálva.


+ javaslom olvasásra a cikket:


(érdemes megnézni a dátumot + a kommenteket is)


[link]


Ettől függetlenül én is szeretnék négymagos telót tartani a kezemben; de hát esélytelen a dolog. Azért ilyen exponenciálisan nem nő a technológia fejlődése.

2011. júl. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

soha nem fog elavulni ez az okostelefon...

miért? ez a világ legjobb telefonja...sokan meg fogják bánni hogy váltanak egy ilyen csúcskészülékről egy jobbra...hülyeség...ez a csúcsok csúcsa...

2011. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Am valoszínűleg a következő 2-3 SGS után már az lesz.


Az iOS simán kezelte a 2 magot is gond nélkül az Applenek ez nem akadály

2011. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az iOS simán kezelte a két magot is? Van már a piacon kétmagos ájfón? Nem is tudtam...
2011. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felvilágositalak hogy az iPad is iOS-t futtat
2011. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a Samsung i9100 Galaxy S 2 kétmagos telefon pedig 2.3-mas Androidot.
2011. júl. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!