Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánljatok egy jó edzéstrackel...

Ajánljatok egy jó edzéstrackelő programot androidra! PL futáshoz?

Figyelt kérdés

Eddig a Runtastic Pro-t és a Cardiotrainert használtam.

Kiváló program mindkettő, ez utóbbi még jobb is, de valami olyan kéne ami több bevitt adat alapján relative pontos elégetett kalóriaadatokat tud számolni. (fizetős progi is jó ha próbáltátok) Van egy fasza kis övre csatolható lépésszámlálóm és ugyanannyi távolságra hasonló intenzitású futásra pl 140 kcalt ír ki, míg a Cardiotrainer app 300at.

Igaz a lépészámláló érzékeli mikor gyalogolsz és mikor futsz, tehát gondolom pontosabb mint az adat amit a program a teló giroszkópjából nyer.

De pl a telefon gps pontosabb távolságot mér mint a lépésszámláló a beállított lépéshossz alapján.


2011. júl. 20. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

CardioTrainer a jelenlegi legjobb Androidra. Jobban is hiszek neki kalória szempontjából is, mert GPS alapon működik, és az azért jobban követni tudja a lépéseimet, mint egy stepcounter. Mondjuk nem tudom, hogy azok milyen elven működnek, talán beállított lépéshossz alapján. CardioTrainernél jobbat nem tudok. iOS-re van a Nike+ Running Monitor, az még nagyon nagyon jó, de sajnos az nincs Androidra. :(

A teló nem a giroszkópból szűri le, hogy sétálsz-e, vagy futsz. CardioTrainernél be kell állítanod, hogy futsz vagy sétálsz, meg szerintem azért, az már feltűnne neki, hogy 20km/h-val "sétálsz".

Igazából egy szó mint száz: A jelenlegi legjobb edzéskövető app Androidra a CardioTrainer.

2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz!
2011. júl. 20. 12:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy az a legjobb program. :)


Az a helyzet, hogy szerintem ez a program sem foglalkozik azzal, hogy beleszámolja a sebességet vagy a lépések közötti szüneteket abba, hogy futsz-e vagy épp leálltál egy pihenőre.

Jó, autopause van benne ugyan, és be lehet állítani, hogy futsz vagy gyalogolsz de nem bízok benne annyira. Távolságmérésre és sebességre egyértelműen a telefon a jobb, kalóriamérésre viszont a lépésszámlálóban bízok. Lehet mindkettőt használnom kéne. :)

2011. júl. 20. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!