Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon csak úgy tudom...

Telefonon csak úgy tudom használni a GPS-t, ha fizetek érte?

Figyelt kérdés
Most kaptam a telefonom és próbálgattam a GPS-t, hogy jajj, de jó itt lakok én itt van ez meg az kb. 5 percig utána megnéztem az egyenlegem és egy 1000est levett. Csak úgy tudom használni, ha fizetek is, vagy valahogy másképp is lehet? A telefon samsung galaxy mini.
2011. júl. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap valaki kérdezett egy hasonlót.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ugyan az a te eseted is

2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Google Maps-t használtad. Annak kell internetelérés, ahhoz, hogy a térképfájlokat betöltse, stb. Galaxy Mini-re tölts le egy iGOt (bármely normális magyar torrentsite-n találsz) és azt rakd fel. Annak csak hely kell (MO térkép kb. 200MB) és nem fog pénzt levenni a számládról.
2011. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg ehhez az igohoz egy linket küldeni?:)
2011. júl. 20. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá 1 torrentoldalon. Próbáltam feltölteni mediafire-re de beszart a szerver.. falunettel meg nem rövid idő. 125 megás fájl.
2011. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!