Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez így ingyenes? Kaptam a...

Ez így ingyenes? Kaptam a barátomtól egy Androidos telefont, ő úgy használta hogy előfizetéses volt.

Figyelt kérdés
Nekem adta, mert vette le a pénzét nagyon sokat fizetett érte, én pedig kártyásan használom. Wifi van itthon, azt használom. Ingyenes? A Market is? Ma töltöttem le az msn-t a telefonra. Köszönöm a válaszokat! További szép estét!
2011. júl. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: előbb tegyél meg valamit - nézz utána valaminek!

Nem kell szégyenli azt, ha valamit nem tudsz, bár látom, hogy ez, neked nem okoz problémát, mivel feltetted a kérdést. Azért nem árt utánaolvasni ezeknek, mert olyan kérdéseid vannak, amikre rég megírták máshol a válaszokat.

Keress rá, szánj rá időt, meg is éri, mert olyan válaszokra is fellelsz, amit még meg szeretnél tudni. Bár nem értem, hogy minek írják a Gyakran Ismételt Kérdéseket, ha nem mindenki olvassa el, pedig abban rejlik a válasz.

2011. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat nem volt időm rá! Most sincs, ezért szerettem volna választ kapni.
2011. júl. 20. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs időd pár szót beirni a keresőbe akkor menj a tudod hova... Bezzeg a kérdést van időd kiirni.

Ha beirtad volna az itteni vagy a Google keresőbe a p0fádba ugrik a válasz...

2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz rá válaszolni, menj a tudod hová! Szerintem semmi jogod hozzá hogy itt dirigálj nekem. Nem vagy különb, már megtaláltam a választ, vannak segítőkész emberek is. De te nem ember vagy, bocsi... És nem pofám van, hanem arcom ha neked az van az a te bajod!
2011. júl. 20. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, de én azért írok egy normális választ. :)

Szóval, a WiFi, az a vezeték nélkül internet. Teljesen ingyenes a használata, ettől fogva a net is ingyenes. Az MSN mit használ? Netet. Tehát az is ingyenes. Bármi, ami netet használ, és te WiFire csatlakozol, az ingyenes.

2011. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!