Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem talál gps jelet a...

Miért nem talál gps jelet a nokia 5230-am?

Figyelt kérdés
csak a beépített gps van bepipálva ennek ellenére sem talál semmi jelet!ha vki megtudná mondani hogyan kell belőni annak nagyon hálás lennék!
2011. júl. 21. 12:34
 1/2 anonim válasza:
nekem is ez a baja sztem elkéne vinni egy nokia üzletbe de én még nem szakitotam időt erre
2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát attól függ meddig vártál. azt tudni kell, hogyha a kiegészített gps nincs bekapcsolva, akkor jóval lassabb, emellett ha nem szabad ég alatt vagy, akkor mégjobban lassítja, akár beletelhet 15-20 percbe is, mire jelet talál úgy, emellett még a felhős ég is kissé bezavar, de ez már a legkisebb zavaró tényező. tehát ha 20 perc alatt sincs jel, akkor vidd szervízbe. mellesleg ha belemész a gps menübe, régen volt 5800-ám, nem tudom hogy hívják pontosan :S szóval nem a maps-be. és ott van ilyen hogy műholdak állapota. hogyha ott érzékel valami jeleket, akkor tuti működik.
2011. júl. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!