Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz-e az, hogy a Nokia...

Igaz-e az, hogy a Nokia 5230-as telefon, ha nem talál wifis netet, akkor átlép más internetbe (ami valószínűleg már fizetős)? Illetve, hogy azáltal, hogy megnyomom a piros gombot, nem lép ki a netből?!

Figyelt kérdés
Elkértem órára barátnőm telóját, keresgéltem wifis netet, de nem talált semmit, így piros gombbal kiléptem. A többi a kérdésben már látszik
2010. szept. 24. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aztán hogy netezne wifi nélkül??? Fogja magát és rácsatlakozik a vezetékre?
2010. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem értettem én se a lényeget... Mert nem csatlakoztattam semmilyen internetre a telefont, és most nekem hisztizik a barátnőm, hogy biztos számlája lesz...
2010. szept. 24. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
A "piros gomb" bontja a hívást, akár hanghívásról, akár adathívásról van szó...
2010. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban engem az érdekelne, hogy átlép-e másik netbe... Mert most nincs nekem erre pénzem...
2010. szept. 24. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Másik net? Wapolni és internetezni lehet mobillal, azért számol fel valamennyit a szolgáltató, de nem eget rengető összeget. Hogy mennyit, azt a szolgáltató honlapján tudod megnézni. De ha a barátnőd egyszercsak közli hogy X ezer forintos számlája lett miattad, kérd el a részletes számlát. Mellesleg pl a T-mobil-nál lehet naponta is nézni a számlaállást interneten-ha előfizetéses. Nézzétek meg holnap. :) Addigra már lekönyvelik a mai forgalmat.Gondolom a többi szolgáltatónál is van ilyen.

Ha meg feltöltőkártyás, hát nem bonyolult megnézni a jelenlegi egyenleget...

2010. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a másik netet, hogy a(z ingyenes) wifi helyett rámegy pl. a wap-ra... Ami sztem hülyeség, mert kiléptem a netből (piros gombbal, ha jól emlékszem, mivel ez 3 napja volt...). Vodafone-os előfizetéses. Csak azt nem értem, hogy hogy csak most vette észre? 3 napig nem használta a telót?!
2010. szept. 24. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nyilván csinált magának egy jó kis telefonszámlát és úgy gondolta, majd te beveszed a mesét és kifizeted. Kérd el a részletes számlát-azon rajta van az időpont is: ha tényleg neteztél az adott időben és ez neki pénzbe került, azt látni fogod.
2010. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem jött ki a számla, de én is gondoltam már ilyenre, hogy csak kitalálta... Én igazából elképzelhetetlen tartom hogy ha nem csatlakoztam semmilyen netre, akkor rácsatlakozott másra, ami pénzes lehet. Meg én azt is furcsállom, hogy most vette észre, 3 nappal a történtek után...
2010. szept. 24. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Na hát akkor említsd meg neki, hogy te szeretnéd majd látni a részletes számlát, ha azt gondolja, hogy fizetned kellene neki, úgyhogy ne felejtsen el részleteset kérni. :) Lehet hogy azonnal elfelejtődik az egész... Te viszont jegyezd fel magadnak, hogy pontosan mikor volt nálad az a telefon.
2010. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem akarok beleszólni ,de a nokia 5230-ba nincsen wifi funkció, aztán keresgélhetsz!
2010. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!