Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S.! Barátom telefonját...

S. O. S.! Barátom telefonját ellopták! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem idevaló kérdés de itt vagytok a legtöbben, majd úgyis átrakják másik kategóriába!

Szóval barátom telefonját ma délelőtt ellopták! Kicsöng de nem veszik fel. Tudnátok segíteni hogy van rá valami mód hogy lenyomozzam hogy hol van az a telefon míg bevan kapcsolva? Vagy erre nincs lehetőség?

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 21. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha előfizetéses, akkor menjetek sürgősen be a szolgáltatóhoz, mert le kell tiltatni a számot. Többet sajnos nem tudtok tenni, max bejelentitek a rendőrségen. Az, hogy megtalálják, nem túl valószínű.
2011. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Én is jártam hasonló cipőben, annyit tudtok tenni, hogy ismeretlen tettes ellen feljelentést tesztek a rendőrségen. Próbáljátok hívni a telefont, hogyha nincs kikapcsolva, akkor a rendőrök az alapján be tudják mérni (helyileg). Viszont ha ki van kapcsolva, akkor sajnos nincs sok esély. (Tapasztalat!)
2011. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Besétáltok a rendőrségre,de azonnal! Mert amíg be van kapcsolva,addig még arra is rá tudnak jönni,hogy hol van! Meg amúgy is bejelentitek,aztán letiltatjátok a számot a szolgáltatónál(amennyiben előfizetéses).


26/N

2011. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Sajnos barátom most dolgozik, a cégesről hívott de megpróbálom felhívni hátha felveszi.

2011. júl. 21. 17:08
 5/10 anonim válasza:

Én is úgy tudom, hogy a rendőrség be tudja mérni. Ezután menjetek be gyorsan a szolgáltatóhoz.


B.nőmnek anno a buszon a zsebéből (vastag télikabát, nagy zseb) loptak el 2 db (!) mobilt. A telók nem lettek meg természetesen, de akkor tudtam meg ezeket.


A számát viszont megtarthatta, ugyanaz van neki most is, mert "visszakapta" új sim formájában..

2011. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
veszel másikat
2011. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
utolsó: paraszt vagy. -.-
2011. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
semmi esély..szerintem nem ellopták, csak valahol elkeveredett. ha valaki ellopja, az nem vár órákat, azonnal kiveszi a sim kártyát és dobja elfelé...és a feljelentés meg csak időhúzás...tapasztalat. nekem megnevezett tetteseim voltak, kimentek hozzájuk, nem találták meg náluk(nyilván nem otthon rejtik el) és utánna egy ilyen passzív nyomozás még 1-2 hónapig, aztán jön a levél alapesetben, hogy a nyomozást befejezték..nekem idézésem lett bíroságra, mert a személyek profi tolvajok voltak, és 75 feljelentés volt akkor is ellenük..de mit kaptak...semmit...tehát a rendőrség ha tehetné, max akkor csinálnának valamit.
2011. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés ismeretlen tettes ellen, azzal be as zolgáltatóhoz, és kérni letiltatni a simet (telszám), és a mobilt is (imei)
2011. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Húh képzeljétek szerencsére mglett! :) A munkahelyén lopták el és nem messze onnan a fűben megtalálták hát beszarás.
2011. júl. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!