Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 adatforgalom, gps?

Figyelt kérdés

Üdv.


Lenne két kérdesem SE X8-al kapcsolatban.

Létezik olyan gps program hozzá, amihez egyáltalán nem kell internetre csatlakoznia és nem kerül semmibe? Copilot 8-at próbáltam, feltelepítettem, de indítás után ezt a hibát írja ki: "Invalid Library: A rendszer nem tudja betölteni a CoPilot kódját." Valami ötlet?

Másik...

Feltűnt hogy felül az állapot sávban a 3G-nél mindíg működésbe vannak a fel és le nyilak, van amikor egyik van amikor másik és van amikor együtt... aztán néha a 3G helyett egy H betű van és nyilak. Igazából nem vagyok tisztában vele, hogy ilyenkor mi történik, letiltottam az adatforgalmat.


Előre is köszönöm a "felvilágosítást" :)


2011. júl. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nemigazán tudok segíteni andorid telefon azért andorid hogy netezz vele elég sok dologhoz kell net
2011. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SE fórum---

A telefonod topikjában mindenre kapsz választ.

2011. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A GPS program alatt mégis mit értesz? Mert ott van a gps status meg különböző iránytűs programok amik használják a gps-t de a netet nem. Akkor ott van még a geo tagg funkció (a fényképre rábiggyeszti a készítésének koordinátáit) amikor a gps szintén használva van, de a netet nem. És akkor ott vannak a navigációs programok is, amivel útvonalat tudsz tervezni illetve végig is navigál a program ezen az útvonalon. Ilyen pl. az igo (hivatalosan ugyan nincs androidra de egyébknt létezik rá és működik), Sygic, Sygic aura, NDrive, Motonav stb. amihez nem kell net.
2011. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!