Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 várható megjelenése...

IPhone 5 várható megjelenése és teljesítménye?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem hogy az új iPhone 5 magyarországon honos menürendszerrel mikor fog megjelenni és kb. milyen árba lesz ? Mivel lesz jobb mint a iPhone 4 vagy akár egy 'átlagos' mobiltelefon ? Ti megvennétek vagy esetleg valami mást választásra gondoltatok ? Mi szól mellette és ellene ?
2011. júl. 24. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Várható megjelenése: Szeptember körül, mint minden iPhone.

Magyarországon kicsit később.

Ára a csillagos egekben lesz, 200-300e Ft-ot biztos elfognak érte kérni.

A hardveréről SEMMIT nem lehet tudni. Szó szerint semmit! Én mégis arra tippelek, hogy erősebb lesz vasban. Kap egy kétmagos processzort, esetleg 1GB DDR2 ramot meg valami izom grafikusgyorsítót (Apple-t ismerve valami PowerVR SGX 5xx vagy 6xx)

Mivel fog többet tudni? iOS, erős hardver és Apple. Vagyis, rohadt gyors lesz és Apple termék. Én tuti nem venném meg, egyrészt nem rajongok az iOSért, meg magáért az Apple cégért sem, abból a pénznek a feléből, amit egy iPhone-ra költenék, inkább veszek egy hasonló tudású Android telót. Mellette az szól, hogy iOS és Apple, ellene az ár/érték arány rosszasága.

Amúgy, én olyat olvastam, hogy a telefon neve iPhone 4S lesz, de ez még közel sem biztos.

Remélem, elég átfogó válaszokat kaptál a kérdésedre. :)

2011. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm szépen az értelmes választ:) megy a zöld mancs:D esetleg ha még valaki rendelkezik hasznos információval akkor kérem írja le .. :)
2011. júl. 24. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. :)

Az még lemaradt, hogy szerintem a kijelző mérete is hízni fog egy kicsit, olyan 4"-ra.

2011. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az iphone szep az android okos.
2012. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4col-os kijeljő,vékonyabb lesz,1GB ram,grafikus gyorsító,izmosabb proci(2 magos,órajelet nem tudok mondani)és persze új alkalmazások.És ugyebár jó borsos ár.hát ennyi
2012. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!