Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek csökkenni fog a...

Szerintetek csökkenni fog a Nokia N8 ára az N9 magyarországi megjelenése után?

Figyelt kérdés
Nem nagyon figyelem a mobilárak változását, mivel csak 2 évente veszek új készüléket és most Nokia N8-at szeretnék de látom hogy hamarosan jön az N9 és úgy sejtem hogy ez a régebbi modellek árcsökkenését is magával hozza. Jól gondolom?
2011. júl. 10. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
biztos, mert menni fog a levesbe az egész telefon (bár már születése óta ottvan). a symbian átköltözik az alsókategóriába. tehát egy alsókategóriás telót fogsz venni (mondjuk hardveresen eddig is azvolt).
2011. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajaja. A nagy lósz@rt. Nem hiszem hogy találsz olyan embert akinek beadod hogy a Nokia N8 egy alsó kategóriás telefon.
2011. júl. 10. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ki beszél arról hogy a Nokia N8 az alsó kategoriás? Az operációs rendszere az. De ha kijön az N9 nem hiszem hogy nagyon fogják már árulni az N8-at...
2011. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hardveresen az. ugyanaz a hardvere , mint a Samsung Galaxy 3-nak. és az 30 ezer ft-ba kerül függetlenül. Sőt a Galaxy 3-nak még jobb a rendszere.
2011. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsi felbontás, béna oprendszer, ha nem kell android akkor inkább egy Samsung Wave II-t vegyél, sokkal jobban jársz. Senki nem ajálnja az N8-at, ha megveszed, akkor számíts rá hogy csalódás lesz.

www.mobilarena.hu Nézd meg ezt az oldalt, ebben az árkategóriában ma ez a legrosszabb telefon. Nézegess youtube videókat, nagy a különbség a többi okostelefonhoz képest. Mire kell a telefon? Üzletember vagy, vagy sok játékot akrsz, videókat nézel? Ezt is írd le.

2011. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szoktam olvasni az új teszteket meg híreket mobilarénán. Az android nekem nem feltétel. Nem látom szükségét. Ami fontos az a jó fotó és video, nagy tárhely és jó zenelejátszó meg mivel szeptembertől Budapestre járok iskolába, így talán az ingyen térképszoftver is jól jön majd, mivel egyáltalán nem vagyok járatos BP-en.

A fura hogy eddig szinte csak pozitív értékeléseket olvastam róla, itt meg szidjátok.

2011. júl. 11. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
hol írnak róla pozitív értékelést? én meg mindenhol csak a rosszat látom. a kamerája tényleg jó, de az az 1 jó dolog az egész mobilba.
2011. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!