Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3GS-nél a 3g-t előfizet...

Iphone 3GS-nél a 3g-t előfizetés nélkül is tudom használni?

Figyelt kérdés
sima dominos kártyával is megy? vagy milyen előfizetést javasoltok ehhez a készülékhez? (csak a 3g miatt)
2011. júl. 24. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
3G-n ugye adatforgalmat bonyolít le az ember. Internetezel ugyebár. 3G gyors. Előfizetés nélkül is tudod használni, természetesen de irtózatosan drága mobilnet csomag nélkül.(T-Mobilenál már van Dominósoknak is netdíjcsomag, Go Net! azthiszem a neve, abból érdemes valami nagyobbra előfizetni.)
2011. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, Dominoval is megy, alapból 1 mega 1300 ft. De van Dominora is havi internet előfizetés.
2011. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

néztem, de drága

icon 200-ast megértem miért adják csak iphone-hoz... rákényszerül az ember h náluk vegye meg normális megérő havi szolgáltatásokkal. a média mániánál nincs is lebeszélhető perc.. sms 50 db iconnál 100 db..

mondjuk.. havi 5 ezer az icon 200. havi 5ezret el 3g-zik valaki? az hány perc netezést jelent? szerintetek?

2011. júl. 24. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
a go net díjcsomag elég jó, és biztonságos. én az m-et ajánlom, 100 megás 1000 Ftért, és nincs túlforgalmazási díj, csak lecsökken a sebesség 32 kbit/s-re. de ha ezt sokallod, akkor van az s-es, ami 600 Ft és csak 30 mega, én azt használom xperia x10i-n. nem mondom, hogy használhatatlan, semminél természetesen jobb, és megéri jobban, mint egy nagyobb díjcsomag drágábbért, és lehet fel se használod az egészet.
2011. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!