Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon szolgáltatót...

Milyen telefon szolgáltatót érdemes választani?

Figyelt kérdés
Most T-mobile-om van, de egy átverés az egész, alig beszéltem és 8-10 ezreket számláznak ki. A Vodafoneról is rosszakat hallottam.. tapasztalatok?
2011. júl. 25. 11:46
 1/9 anonim válasza:

A T-Mobile az ami nekem eddig a legjobb. Voltam már Vodás meg Pannon (telenor)-os is. Most T-Mobile os vagyok partner3 díjcsomagban és hiába beszélek mégis általában 1250szokott lenni a számlám. De mindenkinek más válik, be meg az igények szerint kell kiválasztani a díjcsomagot is. Én azt ajánlanám, hogy T-Mobile-nál próbálj meg díjcsomagot váltani.


Üdv!

2011. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem van mind a 3. Tapasztalatom az, hogy olyat kell választani, amely megfelel a telefonálási igényeidnek. A T-Mobile ettől függetlenül nekem sem jött be. A Telenort és a Djuice-t (ha 26 éven aluli vagy) tudom ajánlani.


Ha mondasz bővebbet, hogy milyen számokat hívsz gyakrabban, sokat smsezel-e, és milyen irányba, mennyit netezel a mobilon, 26 éven aluli vagy-e, egyetemista vagy-e, akkor tudok segíteni neked konkrétumokkal is.

2011. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is T-mobilos vagyok, az eddigi leganygobb számlám: 3800ft volt, pedig használom! Probáltál már kérni részleteset?
2011. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az első válaszolónak a partner3 díjcsomag hogyan vált be, mikor ilyen percdíjai vannak:


Hálózaton belül: (csúcsidőben/csúcsidőn kívül/éjszaka): 43/28/12 Ft

Vezetékes hálózatba: 43/37 Ft

Hálózaton kívül: 75/50 (!) Ft


SMS mindenhova 39 Ft


Kedves első válaszoló! Ha ezzel együtt is 1200 körül van a számlád, akkor ne mondd, hogy sokat beszélsz! Egyszerű matek!


Szóval nem olyan nagy baj az, ha a kérdező a t-mobiltól el akar menni. Minek marasztaljátok?

2011. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek valószínűleg okos telefonja van, amiről pedig fogalma sincs, hogy hogyan kellene használni, Így gondolom az adatforgalmat se tiltotta le, ezért a telefon fel ment a netre, és ezért lett ekkora a számla. Ha tévednék elnézést. De ha nem, akkor e miatt ne a szolgáltatót hibáztasd.
2011. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A t-mobile nem a legjobb. Egyedül a like díjcsomagja ér valamit, de az is ideiglenes, mert addig vehető igénybe, amíg van az előfizetőnek diákigazolványa.
2011. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ilyen telefonom van: [link]

igazából nagyon ritkán netezek, és akkor is csak 1-2 percre megyek föl. Elvileg a csomagomban benne van kb 2 óra net TV(életemben nem használtam azt sem) és havi 4500 Ft,(mármint a csomag) ami lebeszélhető. És tényleg nem szoktam sokat beszélni múltkor kértünk részletezést és 1, 2 perces beszélgetéseimből gyűlt össze fél óra egy hónapban.

16 éves gimnazista vagyok.

2011. júl. 25. 12:29
 8/9 anonim válasza:

Kedves 4.!

Közalkamazotti díjcsomag ez a partner3. Nem tudom lehet hogy van közalkalmazotti nélkül is. De így a percdíjai jelentősen másabbak mint amiket leírtál. Vezetékes hívása: 5ft/perc, mobil 30 hálózaton kívül 12 forint (ha jól emléxem), hálózaton belül 8ft/perc. 50db SMS ingyenes 1hónapban azon felül 20ft/sms. És 1250 a havidíja ami 100%ban lebeszélhető. Nem azt mondom, hogy folyamatosan telefonálok de 1 hónapban minimum 1-4 óra közt szokott lenni kb amit beszélek.

2011. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogyha nem is használod a netet + a mobilTV-t se mivel szerintem a telefonodon nincs is tv funkció, ezért megérné díjcsomagot váltani.

2011. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!