Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet kérni a telefon szolgált...

Lehet kérni a telefon szolgáltatót, hogy megnézze ki hívogat? Van erre technikai vagy jogi lehetőség?

Figyelt kérdés
Valaki hívogat (vonalas)telefonon éjszakánként. Szeretném tudni, hogy ki zaklat.
2009. nov. 30. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2009. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni a rendőrségen, nekik kiadják az adatokat.
2009. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! Nem szól bele, csak hívogat újra és újra.... pici baba van, tehát igen csak zavaró a dolog, azon túl hogy a frász jön rám éjjel :( Fogalmam sincs ki lehet, nem sokan tudják a vonalas számunkat :(
2009. nov. 30. 08:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jók a linkek, de én tavaly voltam benn ilyen dologgal a T-Mobile-nál, ott azt mondták, nem adhatják ki az új adatvédelmi törvény értelmében, a rendőrségen pedig azt mondták, ők ilyenekkel nem tudnak foglalkozni...
2009. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sőt még ahhoz is jogi hercehurca kellett volna, hogy lekérhessem az általam hívottak listáját, én ott helyben azt hittem szegény ügyfélszolgálatos képébe lépek bele annyira ideges lettem. Egyébként szerezz egy olyan telefont ami vissza tud hívni és egyszer tárcsázd vissza, hátha sikerül kideríteni így.
2009. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fogják kiadni. Egy megoldás van. Bemenni a tetves szolgáltatóhoz és kib@szni a hepajt. Ekkor meg fogják mondani. Haver faterja is csak megtudta hamarjában...Nem vicc.
2009. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg ki kellene kapcsolni a telefont éjjelre...
2009. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó....a vonalas telefont...???? nem mobilról beszélek! mindegy, számot cseréltem :)
2009. dec. 2. 08:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ejha, örülök hogy neked ilyen hamar sikerült, nálunk ez is 1 hónapba telt.
2009. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne lehetne kikapcsolni egy vonalas telefont? Legrosszabb esetben ki lehet húzni.
2009. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!