Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 mini...

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Jobb mint a Nokia 5800, vagy a Samung Omnia?
2011. júl. 25. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nokiánál jobb, Samsungnál meg csak az Operációs rendszer miatt. Egyébként már vagy ezer ilyen kérdés volt. A válaszom: ZTE Blade, ha fiú vagy, ha lány akkor Samsung Galaxy Mini ezért az árért.
2011. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Egyértelműen jobb.

Nekem ilyenem van, igaz még csak 3 napja, de nagyon megszerettem. Android legfrissebb verziója van rajta, gyors, nagy a tudása, wifit nagyon gyorsan behozza, érintője nagyon pontos (megkockáztatom, h van olyan szinten mint egy iphone-é) és a qwerty miatt nagyon gyorsan és könnyen lehet írni vele üzit. Sok ingyen alkalmazás letöltése még élvezetesebbé teszi, illetve a kamerája is nagyon szuper.

egyszóval jó kis teló.

2011. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp jobb.

Nekem volt.

Véleményem: nekem furcsa mód nem volt kellemetlen kezelni persze ez a kéz méretétől is függ. A qwertyje szerintem kimondotan kényelmes. A fényképezője szép képeket készít amint a gyáriszoftvert lecseréli az ember valami rendesre.

Negatív része viszont: nekem 1-1 játék alatt beszagatott eléggé, eléggé recsegett a háza egy idő után. Lényegében én megvoltam vele elégedve.

2011. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ezek a tömeg telefonok se rosszak mint a ZTE és a galaxy mini de nem tetszet mindnekinek ez..nekem pl kimondottan nem tetszik semmelyik..
2011. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Letölteni alkalmazásokat, játékokat honnan lehet? hallottam valami markett-ről vagy mi, de nem tudom, hogy mi az!!??
2011. júl. 25. 19:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, az Android Market.
2011. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ott vannak ingyenes/fizetős alkalmazások, amiket letölthetsz :)
2011. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is az x10 mini pro-ra szavazok, nekem ilyen van és imádom.

A marketet megtalálod itt: [link]

Azért arra figyelj, hogy csak korlátlan netes csomaggal használd, mert különben csillagászati számláid lesznek.

2011. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a nokia5800 sokkal jobb:)

Ha kell olcson irj 1 e-mail cimet!

2011. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vagy wifivel. A telen lesz egy előre teleptett market alkalmazás, regizel, és wifin keresztül már töltgeted is amit szeretnél;)
2011. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!