Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

LG Otimus Black(82eFt) vagy SGS(95eFt)?Mindenképp a T-nél venném, ezért az ottani árakkal nézzétek.Nem kell ajánlgatni semmit a vateráról:)

Megéri azt a +felárat a SAMOLED kijelző?Vagy az LG NOVA-ja is van olyan jó?Én az LG felé hajlok a jobb minőség miatt.

Szerintetek melyiket vegyem?Az ár/érték arányt is vegyétek figyelembe.


2011. júl. 25. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
LG jobb minőség? Minőségre inkább a Samsung. Ennyiért meg amúgy DEFY. Kb. ugyanennyit tud, strapamobil és 60000 HUF.
2011. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mind 2 teló jobb a defy-nél!

és mind a kettő jó telefon!

talán az LG választanám mert arra van 2.3 android tuttommal az SGS-re nincs!

2011. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze én biztos az SGS-t venném gondolj bele nem karcolódik olyan könnyen és nem is törik be.
2011. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a Defy-sre ne halgass.
2011. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem értem mi a probléma ezzel a frissítésekkel...most azért mert nem 2.3-as van rajta, hanem csak 2.2-es akkor már nem jó? -.- egyébként meg én egyiket sem választanám...ennyiért, jó írtad, hogy vaterás dolgokat ne ajánljunk..de azért gondolj bele, hogy 95ért akarsz venni sgs-t, az használtan, 3-4 hónaposan 55ezer...tehát kiröhögnének, hogy 40ezerrel többet kiadtál érte..XD
2011. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!