Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi telefonok közül, te...

Az alábbi telefonok közül, te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Felteltettem már egy kérdést, de nem érkezett az utolsó kérdésemre válasz, ezért feltenném mégegyszer. Szeretnék egy jó telefonra beruházni. Ezeket ajánlotta egy válaszoló: Nokia C6, HTC Desire Z ,Motorola Milestone, Sony Ericsson Vivaz Pro, Samsung Wave 2 Pro, Samsung Omnia Pro. Ti melyiket tartjátok a legjobbnak? Van valami tapasztalatotok ezekkel kapcsolatosan? Van valami más javaslatotok? Mindenképpen ilyesmi telefont szeretnék. Előre is köszi!!! 14/L
2011. júl. 25. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nokia C6 sz*r mert symbian.

HTC Desire Z az jó ha nem baj hogy érdekesen kell kinyitni.

Motorola Milestone is jó

Vivaz Pro szintén szívás mert symbianos.

Wave 2 Pro az badás de azért az android jobb mint a bada

Omnia Pro az meg ha jól tudom WP-s. Inkább droid.


Mostmár csak Desire Z vs Milestone mert ezek a valamire való androidos készülékek.

2011. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Panda Péter ***** válasza:
ezek közül egyiket se tudom jó szívvel ajánlani maximum a wave2-t.
2011. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Utolsó, akkor melyiket ajánlanád?
2011. júl. 25. 23:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmondom, hogy milyet szeretnék, hátha tudtok segíteni: Legyen 5 megapixeles a fényképezője, legyen rajta wifi és lehetőleg qwerty billentyűzete legyen( ez azért lenne fontos, mert sokat szoktam gépelni és ez segítene) illetve éríntőképernyős legyen. Előre is köszi!!!
2011. júl. 25. 23:17
 5/10 mazolimail válasza:

ha lenne pénzem, én tuti htc-t vennék

de azt nem tudom megmondani h pont ez a modell a számodra megfelelő vagy sem...

2011. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha sok jó ingyenes, szórakoztató, hasznos alkalmazás kell akkor több százezer vár árd az android marketben. Bada is jó de androidra azért több van. Androidos meg : Milestone és a Desire Z.
2011. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De inkább Milestone mert a HTC-t érdekesen és nehezen lehet kinyitni (meg becsukni).
2011. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

xperia x10mini pro?

5megapixeles kamera, vaku,

qwerty billentyűzet, wifi..

én tegnap vettem meg, és bejön:)

2011. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amit irtál eddig az n900:)
2011. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

konkrétan én nemértem a htc körül ezt a pezsgést (de ez szubjektív vélemény) én HTC-t nemvennék nekem nemjön be...

Ami kinézetre sztem a legjobb az a Vivaz pro ... persze ez levan maradva tehát ajánlani eztsem lehet... a wave 2 pedig 14 éves lánynak tökéletes ... sztem a wave 2 -vel jóljárnál... kivételen ha nemnagyon szereted az android-t csak akkor!

2011. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!