Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg rossz telefon az X10...

Tényleg rossz telefon az X10 mini pro?

Figyelt kérdés
azt hallottam , rossz a zenelejátszója és könnyen elromlik.
2011. júl. 26. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs X10 mini PRO -m ezért a szoftveres gondokat nem tudom, de a Media Markt -ban kipróbáltam és a fogása (szerintem) nagyon rossz, kicsi és ahhoz képest nagyon vastag, röviden nagyon kényelmetlen. Meg a kijelzôzár se teccik nekem mert azt úgy kell, hogy a kezdôk pernyônél fel kell húzni és légyegében az is egy kezdôképernyô csak nem lehet semmit lenyomni.
2011. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező amiket hallottál annak nincs alapja mert egyik se igaz.


Első válaszoló amiket te felsoroltál azok nem hibák egyszerűen te nem tudod az ilyen kialakítást kezelni,nekem Mini Pro van,még akkor kaptam amikor még csak bekerült a T-Mobile kínálatába hát igen azóta jobb modellek jelentek meg hasonló árkategóriában de első okostelefonnak nekem tökéletes a következő már jobb lesz.

2011. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!