Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry telefonról vélemények?

Blackberry telefonról vélemények?

Figyelt kérdés
mennyibekerűlnek?(legolcsobbtól a legdrágábbig) van magyar menű? bonyolult kezelni? előre is köszii! :D
2011. júl. 26. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Üzleti telefon tmobilnál jelenleg 4 kapható : [link]
2011. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszii, de olcsóbban nincs ?:D és fél év múlva lejebb megy az ára.. ?:D
2011. júl. 26. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Blackberry a felső kategória, a legdrágább telefonok közé tartozik.

És csak felvágásért ne vegyél.

Üzleti használatra lett kitalálva, azért van az egész hálózata meg minden.

Osztálytársamnak volt egy, 1 év után tönkre is tette, mert nem arra használta amire kellett.

És nem, alighanem nem lesz olcsóbb

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és osztálytársam azt mondta-nagy bulis volt-, hogy az egyetlen amit utál benne, hogy buli után nem tudott SMS-t írni, mert olyan bonyolult az egész oprendszer hogy tiszta fej kell hozzá:)
2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem felvágás..:)
2011. júl. 26. 20:32
 6/7 anonim válasza:

jajj maradjatok már az üzleti telefonnokkat! :D egy komoly telefon az igaz,de megvannak a maga sajátosságai!

én nekem már megvan egy ideje és igen,elsősorban üzleti célokra lett kitalálva,de az nem jelenti azt hogy másra nem jó. Nagyon szépen szol rajta a zene,és a videokat is szépen lejátsza.Szépen fotóz(5mp) és HD ben vesz videot.Eleinte lehet hogy nehéz egy picit kezelni,de ha belejössz akkor megy simán :)

Játékok is pöpecül mennek rajta. nekem 9900 boldom van.

Nagyon megéri én nekem nagyon bejött!! (15/L)


pontozz fel lécci :D :D

2012. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző vagyok 35e-140e ig volt amiket eddig láttam (persze ettől még lehetnek más árban is)
2012. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!