Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vásárlással gond? (lent)

Mobil vásárlással gond? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, eddig azt terveztem, hogy samsung galaxy ace-t veszek. De most valamiért kicsit elbizonytalanodtam, mivel van 76eFt-om a telóra. a samsung galaxy s valamiért nem jön be. Nézegettem az LG Optimus Black-et bár ahhoz még gyűjteni kellene.

De inkább most a Motorola Milestone 2 és az Ace között vacilálok. Szerintem a Motorolát választanám, csak valamiért nem jön be annyira a MotoBlur, az első kérdésem hogy valami prigval, ilyen adw-vel vagy launcher pro-val meglehetne változtatni a menüjét? A másik: attól függetlenül hogy van qwerty-je attól még lehet a rendesen is írkálni a képernyőn?

Csak ennyit szerettem volna. Sokat olvastam,hogy a Motorola mostmár azért sokkal jobb telókat csinál mint régebben.


2011. júl. 26. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez is androidos ezért ugyanúgy jó erre is a go launcher, adw vagy akármi más ilyen jellegű cucc. És igen, attól függetlenül, hogy van fizikai qwerty-je attól még van virtuális qwerty-je is és tudsz azon is írkálni.
2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. Akkor szerintem a Milestone 2-t veszem meg.

De azért várom a többiek válaszát is.

2011. júl. 26. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem LG Optimus BLACK És a T-mobilenál a webshopban 77 891 FT dominósan! (bár nem tudom milyen szolgáltatónál érdekel...) :D
2011. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább csak ez a két teló között kellene választani, Am inkább függetlenül kellene.
2011. júl. 26. 23:59
 5/7 A kérdező kommentje:
És azt kérdezném még hogy magyar nyelvet lehet valahogy rá tenni?
2011. júl. 27. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:
asszem a milestone itthon is megjelent és szerintem van rá magyar menü!
2011. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rootolva biztos van rá magyar ROM. De inkább a Milestone-t vedd: Proci is jobb Qualcom (Galaxy Ace) vs Texas Instruments (Milestone 2). Launchert le lehet tölteni rá: SPB Shell 3D(2.800 forint :D) Regina launcher 3D (ingyenes) és még sok száz. A Processzor órajele is nagyobb, hardveresen is jobb a Milestone 2, meg mindenben.
2011. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!