Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace VS Motorola...

Samsung galaxy ace VS Motorola defy (többi lent)?

Figyelt kérdés

igen tudom hogy már irták ezt elis olvastam mind a 40 választ rá de én onna nközeliteném meg a dolgot hogy 13 éves vagyok és nekem olyan telefon kellene amin a kezelő felület jobb és alkalmazásoknál melyikeket tudnám jobban kihasználni ... multimédia is fontos lenne... a defy-vel egyetlen bajom van ... nincs magyar nyelv tehát ha ezt elnézzük neki + hogy nincs rá android frissités akkor?

szerintetek igy melyiket vegyem meg? (mobilnetet is veszek hozzá , t-mobile nál kártyás csomagban ) ???


2011. júl. 27. 17:17
 1/8 Panda Péter ***** válasza:
én a defyt venném. a hardvert nem lehet semmiféle szoftveres hókuszpókusszal kiváltani. a kezelésbe meg majd beletanulsz, angol nyelvhez is gyorsan hozzászoksz.
2011. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel mind a kettő android így ugyan azok az alkalmazások vannak mind a kettőre. A Defy-nek nagyobb a kijelzője és ehez nagyobb felbontás is jár azaz nagyobb multimédiás élmény.

Hardverileg mindenben veri az Ace-t.

Szerintem Defy-t vegyél.

2011. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Defy hardveresen is jobb. Android mind2, abba kénytelen leszel beletanulni. Android frissítés van rá! 2.2.2 hivatalos és 2.3-mat is fel lehet pakolni rá. Kijelzője is jobb, szebb, nagyobb és előnye az ütés-, por- és vízállóság. Angol nyelv meg.. 13 évesen (szerintem) tudsz annyit angolul, hogy eligazodsz a telefonon. Ha mégsem akkor szótár. :)
2011. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az lehet, hogy a defy egy strapatelefon,és nagyobb méretű és felbontású kijelzője van, mint az ace-nek. De az egy motorola, a másik meg SAMSUNG. Én inkább az eddig is jól bevált SAMSUNG mellett döntöttem, és nem csalódtam benne.
2011. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
szóval vegye meg a rosszabbat. van értelme...
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

az ace egy nagyon klassz telefon, a defy meg egyáltalán nem klassz az ace elegáns megjelenést kölcsönöz

nem a kijelző a lényeg egy telefonnál

még hozzáteszem: az ace-é 16millió színű, a defy-é meg csak 256000

2011. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha te akarsz lenni az ász, válaszd az ace-t!
2011. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyakorlatilag ugyanaz az ace kijelzője, mint az iphone 3g-é és 3gS-é.
2011. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!