Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola DEFY vagy Samsung...

Motorola DEFY vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Mindkettő 47-49ezer környékén kapható, tehát gyakorlatilag egy árban. E kettő közül melyiket válasszam? Azt megnéztem, hogy a DEFY specifikációban sokkal (?) jobb, viszont két dolog: mennyire megbízható egy Motorola egy Samsunghoz képest? Android fissítések, támogatás stb. másrészt a DEFY mérete ejtett gondolkodóba,(Galaxy ACe-t fogtam kézbe, méretre megfelelő) hogy viszonyítva más telefonokhoz (3,7" kijelző stb.) nem túl nagy, mennyire fér el egy zsebben?
2011. okt. 24. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A Motorola is egy neves, jó márka, a Defy pedig kimondottan jól sikerült.


Frissítések: régebben volt gond a frissítésekkel a Motorolánál, de most megvette a Google, az android gyártója, remélem javul a helyzet.


Méret: zsebben elfér

Egy tapimobilnál az érintőképernyő mérete fontos, a Defy képernyő felbontása 480 x 854 pixel, az Ace kijelző csak 320 x 480 pixel!

[link]

[link]


Az Ace talán szebb, de a Defy egy strapamobil, sok mindent kibir.

[link]

Én a Defy-t választanám.

2011. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A Defy mindenképp jobban megéri. Az Acekre sokan panaszkodnak, Defy-t viszont csak dícsérik. Nem véletlen... Hónapok óta használom a Defy-m, és iszonyatosan jó! Nem véletlen, hogy nemrég sokkal többe került mint az Ace. Ha valóban egy árba kerültek, mindenképp ezt választanám.
2011. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Defy mellet szól a nagyobb felbontás, erősebb proci és még sok más. Zsebben tökéletesen elfér. A megbízhatóság terén pedig pont a samsung mobilok állnak hadilábon. A Defy jobb választás.
2011. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Queasy ***** válasza:
Pluszban még a Defy mellet szól, hogy a 800 MHZ-es processzora felturbózható 1ghz-ig, így kaphatunk egy kis teljesítménynövekedést. Megkérdezhetem, hogy hol láttál Defy-t 50k-ért? Én csak sunyi akciókban láttam azt a telefont, ahol nem biztos, hogy minden tartozékot meg kapsz hozzá, angol menüvel stb. Január/február tájékán szeretném majd megvenni az első tapis telefonomat és szerintem ez a Defy lesz. :)
2011. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Queasy ***** válasza:
Sikerült elrontanom a kommentet, szóval csak sunyi akcióba láttam 50k-ért Defy-t, minden máshol 60k körül.
2011. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a GsmLine-nál kerek 50k :)
2011. okt. 24. 22:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, de az nem független, (vodás) és azt hiszem használt. Amikor én kerestem Defy-t, akkor az új 64 ezertől kezdődött, a vodás külföldi darabok 55-ért mentek.
2011. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Queasy ***** válasza:
A gsmline-nál a készülék angol menüvel rendelkezik és csak töltőt mellékelnek hozzá. Az oldal legalján ott van kicsi vörös betűkkel leírva. Én úgy vagyok vele, ha már ekkora összeget költök telefonra, akkor azért legyen lokalizálva, illetve adjanak hozzá minden kiegészítőt, ahogy a gyártó csomagolta össze.
2011. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Fu ezt nem is vettem észre...:D de végülis ha megnézem hogy gyakorlatilag csak szabvány tartozékok képezik a csomag részét, akkor nem nagy probléma, van fülesem, memóriakártyám, microUSBm, + töltőfejem is hozzá, használatikat meg le lehet tölteni a netről is. A magyar fordításoktól meg eleve meg szoktam kímélni magamat,(bár lehet hogy manapság már jobb a helyzet, de megszoktam) mindig is angolul használtam a telefonjaimat és a számítógépemet is. Csak az a lényeg, hogy független legyen, nálam az 50k lélektani határ sajnos...
2011. okt. 25. 13:11
 10/19 Queasy ***** válasza:
Én eredetileg csak 40 ezret szánok telefonra, így eddig a Galaxy Gio-ban gondolkodom, de mivel csak január/februárba lesz telefon vétel így még reménykedem, hogy lemegy "rendes csomagolással" a Defy 45-50 közé, pláne, hogy megjött a Defy+. :) Nekem eddig csak ősrégi gombsoros Nokiáim voltak ahol szinte a színes képernyő is extra volt, így nekem nincsenek meg ezek a tartozékok, egyedül a füles. :)
2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!