Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 Mini...

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro vélemények?

Figyelt kérdés

tényleg gyakran lefagy?van értelme ilyen telót venni, ha nem netezek rajta stb?

valahol olvastam hogy a háttér beállítással van valami gond, nem lehet hátteret beállítani?

lehet a samsung galaxi mini az jobb lenne?kinézetre szerintem a samsung csúnya, de a sony az jobb képeket csinál nem? viszont a galaxinak meg nagy a kijelzője, ami nem tudom hogy most előnye vagy hátrány...

vagy hasonló árban tudtok jobbat, ami van a t-mobilnál?


2011. júl. 27. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ilyet ne vegyél


mennyi pénzed van rá?

2011. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 .:Laci:. ***** válasza:
ha már telefont akarsz venni ne x10 mini pro-t vegyél hanem inkább x8-at hasonló árban van mint az x10 mini pro de nagyobb a kijelző és nekem nincsenek vele problémáim, néha kb 2 havonta viszem frissíteni a szoftvert, hogy mindig a legújabb legyen rajta és ennyi :)
2011. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ZTE Blade, ebben az árban ez a legjobb, a háttér beállításokat pedig nem úgy kell érteni, hogy hátteret nem lehet beállítani.
2011. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!