Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 jövőév közepén...

IPhone 5 jövőév közepén mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 08:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Heló! Nem megerősített források szerint én egy félbulvár internetesen oldalon 200-225e Ft körül értéket olvastam, bár a mostani inflációt nézve lehet, hogy egy nullával több, remélem segítettem!
2011. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
2011. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
és te nem tudod véletlenül az akkori lottó 5ös számokat???
2011. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
érdekes 3-ból 2 normáli választ tudott adni az utolsó pedig nem
2011. júl. 28. 10:14
 5/13 csapacsupa ***** válasza:
43%
Én tutira el tudom mondani de tök titkos infó és nekem meg pont a jövő évi benzin árak kellenek. Esetleg ha kitalálnád nekem a jövő évi Spar-os parizer árát, még az is jó lenne, aztán akkor ezek fényében cserélhetünk. Na áll az alku?
2011. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 280 ezer körül monmdanám. a nagyobb tárhelyes változat lesz 300 ezer is függetlenül
2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a 3. nemnormális vagyok. szted ha titkos és hirzárlat van azt honna lehet tudni főleg fél évvel előre?pont olyan értelmes választ kaptál mint amennyire a kérdésnek van értelme.

az h szted azok normális válaszok az egy dolog. semmilyen valóság alapjuk nincs és nem is lehet, mert az apple termékek körül (kivétel tavaly amikor elvesztettek egy i4.et) teljes a csönd. se specifikációkról, se semmiről nincs semmi hivatalos soha. csak pletykák amiket se nem cáűfol se nem erősít meg az Apple

2011. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem a csóró magyarokhoz fogják igazítani az árát az biztos...ezért fognak elkérni az elején érte 300 ezret. eddig az összes ennyiről indult kb. a fejlett országokban ezt minimálbérből is kifizitek simán.
2011. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kovács János Balázs ***** válasza:

Szerintem pofátlanság ennyiért adni!

Egy Iphone 4-5 (tökmindegy, hogy mi) árából 2,5 HTC cuccot veszel!

2011. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kovács János Balázs ***** válasza:

Hírnév meg, hogy Apple nevet meg kell fizetni az ok! De

ez akkor is rablás! Nem ér többet mint bármelyik másik ilyen szintű okos telefon!

2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!