Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ez a telefon? (többi lent)

Jó ez a telefon? (többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.Összegyűjtöttem 100eFt zsebpénzt, és ebből akarok telót venni.Az LG Optimus Blacket néztem ki.Szerintetek jó lesz?

Normális válaszokat, ha lehet!

13/F


2011. júl. 28. 11:34
1 2 3
 1/26 bix válasza:
48%

[link]


innentől neked kell tudni hogy mire kell, mi a fontos, stb...

2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
tapasztalatból mondom hogy ennyiért ne vegyél telefont. én is ennyi idősen akartam elkölteni az összes pénzem telefonra, robogó jogsira, és nagyon örülök neki hogy nem tettem. jól fog jönni az a pénz, vegyél laptopot vagy valami fontosabb dolgot
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem rossz telefon hogyha akarsz még tartani egy kis zsebpénzt mer így marad 30 még.:)
2011. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Már elolvastam egy csomó tesztet, így ezt is.Arra vagyok kíváncsi, hogy ennyi idősen van értelme ilyen telót venni?
2011. júl. 28. 11:43
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
11:41 csatlakozom hozzád ennyiért énsem vennék 13 évesen telefont, robogó jogsira gyüjtenék, de azt tesz amit akar.
2011. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem értelme nagyon nem lenne mert nem tudod kihasználni de tőled is függ.
2011. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem inkább Motorla Defyt vegyél, akkor nem kell rá vigyázni. De ennyit ennyi idősen még nem érdemes telefonra költeni. Én a helyedben eltenném és egy laptopra gyüjtenék. Én is ezt csinálom :). Hidd el később egy laptop sokkal hasznosabb lehet mint egy telefon szerintem.
2011. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Robogó nekem nem kell, szerintem az egy felesleges dolog!Sztem a bicaj sokkal jobb, benzin se kell bele, és még egészségesebb is.szerintem!
2011. júl. 28. 11:49
 9/26 bix válasza:
43%

én linkeltem a cikket.


nekem pl a teló céleszköz. mailezni netezni nem szoktam, játszani pláne nem... innentől nekem kell gps és dedikált hívásfogadó gomb, a többi részemről púder.

én nem vennék még most se ilyen telefont, én nem tudnám kihasználni, ilyen idősen meg pláne nem, elég hamar le tudják csapni az ember kezéről az utcán, és akkor ugrott a levesbe.


ha neked ez a szerelmed, és KELL akkor vedd meg. ha nem akkor gyűjtsél és költsd olyan dolgokra a zsetont amire tényleg szükséged van...

2011. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer próbáld ki nagyon megfogod szeretni én is szeretem nagyon a biciklizést mondhatni imádom de a motorozást mégjobban.
2011. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!