Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ez a telefon? (többi lent)

Jó ez a telefon? (többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.Összegyűjtöttem 100eFt zsebpénzt, és ebből akarok telót venni.Az LG Optimus Blacket néztem ki.Szerintetek jó lesz?

Normális válaszokat, ha lehet!

13/F


2011. júl. 28. 11:34
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Sztem jol döntöttél.:)


Ennyi idösen én nem telot kértem vagy vettem,hanem vmi jàték konzolt vagy ahogy mondtàk laptopot.


Mert én ennyi idösen jàtszani akartam.A telon meg nem olyan jo,jàtékkonzolon tutsz jàtszani laptopon is.:)


Sztem egy 13 éves gyereknek az a jo ha van vmi jo kis spéci kocsis vagy lövöldözös jàték.:)

2011. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
olcsóbbért is tudsz venni telót, inkább ragd félre
2011. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Kovács János Balázs ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Tudod te, hogy milyen telefont kapsz? Na megállj csak, majd otthon megbeszéljük!


Üdvözlettel: Apád

2011. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kovács úr te eléggé rossz szülő lennél ha gyereknek kell telefon :).
2011. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Kovács János Balázs ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nem vennék neki, csak nem felsőkategóriás okostelefont. 13 éves gyerek ne járkáljon ilyennel.

Majd vesz magának komolyabbat, a saját pénzén.

2011. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzböl inkább vegyél iPhone-t, hosszútávon és mindenhogyan jobban jársz vele :)
2011. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!