Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek a...

Milyen telefont vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

9 éves a lányom és ősztől másik (távolabb lévő) suliba fog járni,és szeretnék neki venni egy telefont,hogy ha baj van bármikor feltudjon hívni.Milyen telefont vegyek neki max 20 ezerért?

tudjon telefonálni,sms írni,esetleg férjen rá néhány zeneszám,vagy tudjon fényképet csinálni.

nem túl nagy igények:D

31/l


2011. júl. 28. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy alap telefont, ne valami drága divatosat, mert a végén még valaki ellopja tőle
2011. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

samsung s5230

szerintem. :D

2011. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

ez szerintetek jó lenne?

2011. júl. 28. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben ballagj be a kicsi lányoddal egy használt mobilos kereskedésbe. Ott szét tud nézni hogy milyen fajta masinával tudna összebarátkozni és mellesleg ki is leget próbálni a telefonokat, nem úgy mint amelyik boltban újakat árulnak. Itt az eladók azért már nagyobb tapasztalattal rendelkeznek a készülékek használhatósága terén mint akik újat árulnak.

És nem utolsó sorban lehet hogy találsz egy alacsonyabb árfekvésű készüléket, ami abból a szempontból sem elhanyagolható hogy az iskolában könnyen elveszlenek ezek a dolgok.

2011. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

meg ezt találtam még

2011. júl. 28. 21:01
 6/9 anonim válasza:

Az én szempontjaim:

- Telefonálás

- SMS

- Óra

- Ébresztés

- Max 5000.- (úgy is elhagyja, tönkremegy, ellopják stb)

- Kizárólag feltöltéssel

2011. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

használt telefonokkal nem sok jó tapasztalatom van

köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 28. 21:03
 8/9 A kérdező kommentje:

én is dominó csomagban gondoltam

és nálunk az új suliba úgy működik,hogy reggel elveszik/elkérik a telefont a gyerekektől és hazamenetelkor kapják vissza

2011. júl. 28. 21:05
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Valami alap nokia, vagy samsung. Olcsók között ott van pl a samsung c3050. Van benne egy alap fényképező, memóriakártyát tudsz belerakni, és sms-t tud írni róla. Vodánál azt hiszem 8 ezer ft feltöltősen.
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!