Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade telefonomat szervize...

ZTE Blade telefonomat szervizelték, de nem tudták megcsinálni, ezért cserélik. Lent tovább. Lehetséges?

Figyelt kérdés

A probléma viszont az, hogy a cserekészüléket, egy Sony Ericsson W395-öt elhagytam, valószínűleg nem is lesz meg. A kártérítés összege 21500 forint,10000-ért már jó állapotú használtat lehet kapni, ez pedig nagyon durván karcos, kopott volt. Szerintetek nem lehetne egy használtat venni és azt beadni? Az akkumulátoron volt valami matricaszerű, de ha annyit mondok, hogy leesett, elfogadhatják?


Gondolom eladótól is függ, ha nem ellenőrzik.

Köszönöm ha végigolvastad.


2011. júl. 29. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, ha mást nem akkor az imei számot ellenörzik és azt fel is irták, ha másért nem azért hogy ők is el tudjanak a benti készlettel számolni.

Ha nagy mázlid van benézi, illetve utólag ellenőrzik, de biztos hogy rád fognak telefonálni.

Azt javaslom beszéld le elölre ez történt, vinnél egy épp ugyanolyat, innen már csak az ő hozzáállásuk a kérdés.

2011. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, trükközni nem szeretnék, beszélek velük, és meglátjuk. Elég nagy szívás.

Köszönöm a választ!

2011. júl. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!