Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni....

Új telefont szeretnék venni. Az alábbi 6 típus közül melyikre voksolsz, és miért? Esetleg tudtok tanácsot adni, hogy melyik miért jó? (Kattints a típusokért)

Figyelt kérdés

1. Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

2. Sony Ericsson Xperia X8

3. BlackBerry 8520

4. Samsung Chat

5. RIM BlackBerry 9300

6. Samsung Star II


Elmondom mire használnám: szeretnék rajta természetesen telefonálni, smsezni (igen sok smst írok), internetezni (tehát legyen jó böngészője és fogja a wi-fit), MSN-ezni, Skype-olni, ezeket gyakran használom magánélet, tanulás, meló ügyekben. Jó kamera, jó hangszóró persze nem hátrány szintén. És NAGYON FONTOS a strapabíró akkumulátor! Köszönöm a tanácsokat előre is.


2011. júl. 29. 17:27
 1/2 anonim válasza:
nekem nem jönnek be a Samsungok, és a Sony-k, én a Nokiákat szeretem, de ha ezek közül kéne választani, akkor BlackBerry-t ajánlanám. Nehéz kezelni, de miután megtanulod, beleszeretsz, és nem tudod letenni a kezedből. ;) de hogy 8520, vagy 9300? ezt nemtudom! :S de szerintem tényleg Berry-t válassz, sokkal jobb, mint többi!:)
2011. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
se x 10 mini pro vagy x 8 de ezek hamar merülnek mint a legtöbb androidos telefon a felsorolt követelmények szerint inkább az x10mini pro,ha játszani nem nagyon szeretnél rajta
2011. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!