Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Media Marktban vásárolt...

Media Marktban vásárolt telefonokra hány év a garancia? Ott is 2év vagy változó?

Figyelt kérdés

Majd holnap megyek be, eddig csak neten nézelődtem, de ott nem láttam sehol, ezért szeretném olyantól megkérdezni, aki vásárolt már ott. Előre is köszönöm a válaszokat!

Egyébként Galaxy 3-ról lenne szó.


2011. júl. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Akkor majd holnap megtudod.
2011. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, szeritem változó, ismerősőm is hasonló helyen vette neki úgy volt egy év teljeskörű és egy év készülék garancia, nekem a media marktban vásárolt fényképezőmre szintén így van, egy év teljeskörű és egy év tartózék ellátás, bár már olyat is hallottam, hogy a kártyafüggetlen készülékekre 1 év a garancia.
2011. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a Media Marktban veszed, így eleve nem lehet hülye! :-) Tehát szépen bemész és a rendkívűl kedves, borostás eladó bácsik szépen tájékoztatnak majd. Sok sikert, jó vásárlást kívánok! :-)
2011. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!