Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lemerul a telefon, be...

Ha lemerul a telefon, be tudom fogni a blututjat mas telefonon keresztul?

Figyelt kérdés
Csak azert mert a kisfiam eldugta valahova es mar le is van merulve ,nem talaljuk ,gondoltam blututtal keresnenk.Csak ez a kerdes lemerult telefont be lehete fogni?elore is koszonom a valaszokat.
2011. júl. 30. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akkuja lemerült, nincs ami működtesse a benne lévő "villanyt fogyasztó" hardverelemeket, úgyhogy nem, nem lehetséges.
2011. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És bluetoothal hogy szeretnéd megkeresni?:O Erre kíváncsi lennék... Még ha be is fogná, de ha ki van kapcs, mert lemerült, nem csipogna meg semmi... De nem fogjátok tudni megtalálni így, de azért kíváncsi lennék, hogy hogy gondoltad:O
2011. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a fiadtól, hogy hova dugta?
2011. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már a puszta kérdés is komoly szellemi harc eredménye lehetett...

(ha lemerült, akkor nem működik, vagy mégis?)

De engem is érdekel az ötleted, hogy akartad pozicionálni a lakáson belül?

2011. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a bluetooth nem olyan, mint egy radar, hogy jelzi, hogy közel van, vagy távol, csupán egy bizonyos távolságon belül megtalálja, és tudsz vele küldeni dolgokat...
2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyerekem 5 eves es csak mosolyog es vonogatja a vallat,ha kerdezem a telefon felol ,a keresest meg ugy gondoltam hogy ha be fogja a blututot akkor kimutatja a masik telefonom h tudjuk egyaltalan a lakasban vane?(mivel kertes hazban lakunk,igy barhova elhordozhatta )valaki tanacsolta de en sem voltam biztos benne... koszonom a valaszokat!!!
2011. júl. 30. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!