Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-be beletehetem a...

Iphone 4-be beletehetem a mobilinetes SIM-kártyát?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire értelmes a kérdés de leírok részletesebben. Szeretnék venni Iphone4-es telefont csak az lenne a problémám, hogy lassan egy éve van mobil internetem és abban a a SIM kártya az a "nagyobb" változat a régi fajta. és láttam hogy belelehet "vágni" hogy passzoljon Iphone 4-be. Mer ha vissza mondanánk az internetet akkor vissza kell vinni a modemet meg a Sim-et és hogy esetleg kötekedhetnek érte hogy bele tettem? mer szeretnék internetezni a telefonon. :)
2011. júl. 30. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát az iPhone-ba microsim kell, ha te a mobilinternethez kapott sim kártyát levágod, hogy beleférjen, akkor szerintem biztosan bele fognak kötni, hiszen megrongáltad
2011. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aha értem. Kár. :\\ Akkor majd valahogy máshogy megoldöm, Köszönöm!
2011. júl. 30. 21:27
 3/16 anonim válasza:
A mikrosim chipje sokkal kisebb, mint az atlagos kartyake, szoval nem tudnad belevagni, ha akarnad se. Az nem igazan ertem, hogy miert akarod a netes kartyat belerakni. Az Iphon wifi-s. Raadasul az elofizeteshez biztosan jar internethozzaferes is.
2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bp1985 ***** válasza:
A sima régi nagy kártyát is bele lehet vágni minden gond nélkül.
2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha bemész a szolgáltatódhoz akkor kicserélik a sima simkártyádat microsimre!
2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
amugy is iphone 4 et nem is tudsz netes csomag nélkül venni tehát mindenképpen lesz rajta net.
2011. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
dehogynem lehet venni, feltöltőkártyásan is (domino)
2011. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
DE lehet venni dominósan ahogy említette az előző válaszoló. És a wifivel ithon semmire nem megyek mert nincs wifi ebben tetü faluban. de lehet hogy veszek :).
2011. aug. 1. 15:27
 9/16 anonim ***** válasza:
de otthon neted van, nem? akkor vegyél egy routert.. már 5ezerért is van
2011. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Aki nem ert hozza ne valaszoljon!

Van iphonom, probaltam volna en is belevagni egy regi sim-kartyamat, de a chip sokkal nagyobb rajta, mint a mikro-kartyan.

A wifi meg nem a lakohelyedtol fugg, hanem a te otthoni eszkozeidtol.

A netes sim-kartyakat nem lehet semilyen telefonban sem hasznalni, csak a hozza valo kartyaolvasot.

Vegezetul az iphon-hoz kapott barmilyen sim-kartyaval lehet netezni, az internethasznalatot adatforgalom alapjan a feltoltott osszegbol levonjak, mint minden mas netkepes telefonnal is.

2011. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!