Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung okostelefonom egy nap...

Samsung okostelefonom egy nap alatt lemerül (két hete vettem). Ez normális? Sokat használom mondjuk, de azt hittem, pár napig bírja egy-egy töltés uán.

Figyelt kérdés

A boltban azt mondta az eladó, hogy nem kell kisütni, csak normálisan töltsem fel, és jó lesz. De akkor valami mégse jó :(

Mit csináljak, töltsem tovább miután kiírja hogy feltöltve az akkumulátor?


2011. júl. 31. 21:35
 1/10 bp1985 ***** válasza:
100%
Nem kell tovább tölteni. El kellett volna olvasni a neten, hogy az okostelefon nem megy 1 hétig sehogyan. Kapcsold ki az adatforgalmat, és akkor tovább bírja. Nekem is naponta kell tölteni a desire-t, meg a hd2-őt, de ez az okostelefonok világa.
2011. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Androidos okostelefonok hibája. Ha naponta többször is felmegyek a netre, vagy email-eket olvasok, nekem is lemerül egy nap alatt. Litiumos akkuk ilyenek. (Samsung Galaxy 3, egy hónapos az enyém).
2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem rontottam el, köszi!
2011. júl. 31. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a wifi-t és akkor sokkal tovább bírja!
2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegy, nálam a Wifi ki van kapcsolva, csak a Bluetooth megy, mégis lemerül egy, másfél nap alatt.
2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez de ha pl kevesebb widgeted van, nem egy se az auto elforgatás se a wifi se a bluetooth se a GPS meg ezek akkor lehet hogy kicsit tovább bírja. Megkérdezhetem hogy milyen telefonod van :). Kiváncsi vagyok :)
2011. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi, a wifi általában ki van kapcsolva


Galaxy 3 :)

2011. júl. 31. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be, de azért ti kipróbálhatjátok a Juice defendert. Ha task killer van a telefonotokon, azt töröljétek. A fényerőt állítsátok automatikusra, így ha kell, lehet látni, viszont sötétben nem tündököl. A wifi és a bluetooth eszik az akksit rendesen, kapcsoljátok ki őket. Azt hiszem, az is segít, ha csak 2G-t használ a rendszer.
2011. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az USB modemes mobilnetemet (8 giga a korlát)osztotta meg a szolgáltató (sticckel használom azt) az okostelóra. Most akkor kapcsoljam ki a Bluetoothot?!
2011. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez normális :)
2012. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!