Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Ace sokkal több...

A Galaxy Ace sokkal több tudásilag mint az x10 mini (pro)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sokkal. Újabb Bluetooth, Van multi-touch. Nagyobb méretű és felbontású kapacitív kijelző, gyorsabb WiFi.
2011. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokkal többet + a kezelhetősége 1000-szer kényelmesebb mert nagyobb a képernyő.
2011. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, azt ki hagytam, hogy az Ace processzora gyorsabb és van grafikus chip benne. És a RAM is több benne. (512MB Ace, 256MB X10 MP)
2011. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenben jobb az ace
2011. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha jól tudom akkor a simi X10 mini aksiját ki se lehet venni. Így ha lefagyott a telefon és nem műlködik semmi és csak aksi kivétellel lehet orvosolni akkor szívtad, mehet szervízbe. Ugyanígy ha tönkremegy az aksi akkor megint mehet oda és kicserélik.
2011. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panda Péter ***** válasza:
csak a teljesség kedvéért azért leírnám, hogy a processzora csak órajelben jobb, és az x10mini féle MSM7227-es SoC-ban elvileg ugyanúgy van egy Adreno 200-as grafikus gyorsító.
2011. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nincsen benne grafikus gyorsító mert akkor írnák.


Menü, vas


A burkolat alatt most is a Qulacomm MSM7227-es processzora dobog, ezúttal is 600 MHz teljesítményen, ami a billentyűzet nélküli X10-nél nem okozott csalódást. Alapvetően itt sem lehetünk elégedetlenek, de a kijelzőforgatás sebessége egy picit lehetne gyorsabb. Ahol esetleg akadozásra készüléhetünk, az a képek váltásánál jelentkezik, de ez is csak azok számára lesz észrevehető, akik komolyabb gépeken szocializálódtak (iPhone, Desire). A Sony Ericsson mérnökei egyébként igen jó munkát végeztek, az okosan kifundált kezelőfelület finoman animál ott, ahol egyébként egy-egy másodpercet talán várnunk kellene.


mobilarena

2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ace


Vas, menü


A szépen formált burkolat alatt 800 MHz-es Qualcomm MSM7227 dobog, munkáját egy Adreno 200-as GPU, valamint 512 MB ROM és RAM segíti. Ez röhögve meghajtja a 2.2-es Android rendszert, teljesen akadásmentesen fut a Google fejlesztése, nincs gond a menüben, de a multimédiánál sem. A Samsung szokás szerint kissé átrajzolta a felületet, a TouchWiz 3.0-s interfész kellemesen használható, tele van aprócska jósággal, amiket fog értékelni a felhasználó.


mobilarena

2011. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Panda Péter ***** válasza:

a mobilarena sok msm7227-es készülékhez nem írja oda az adreno-t, de attól még benne van (a szokásokkal ellentétben én nem a levegőbe beszélek amikor állítok valamit)

specifikációk: [link]

2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok hülyeséget olvastam már. Pl egy viewty-hoz 16m színt írtak. vagy a 2.2-vel a netet nem lehet kirakni wi-fi-re. szóval vannak elírások. és tutira nincs a mini proban grafikus gyorsító
2011. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!