Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs elegetek a sok parasztbó...

Nincs elegetek a sok parasztból aki a Samsung gt s5230-t szidja?

Figyelt kérdés
Én 1 hete kaptam és egyszerűen nem értem h néhány barom miért szidja..nagyon nagyon szeretem♥ szép is meg jól is működik.
2011. aug. 1. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én eggyel sem találkoztam, aki szidta volna. De egyébként aki szidja, annak gondolom megvan az oka. Olvassd el, mi a bajuk vele és jegyeztd meg, valszeg nálad is elő fog fordulni
2011. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

 szép is meg jól is működik.


Imádom,ahogy samsung galaxy 3 telefonom képernyőjén végigcsúszik finom az ujjam,az android testreszabhatóságát,a kapacitív kijelző előnyeit,hogy nem kell nyomni

MINDEZT A RETEK S5230 ÁRÁÉRT

lásd be,a telefonod egy rakás ló******

2011. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"  szép is meg jól is működik.


Imádom,ahogy samsung galaxy 3 telefonom képernyőjén végigcsúszik finom az ujjam,az android testreszabhatóságát,a kapacitív kijelző előnyeit,hogy nem kell nyomni

MINDEZT A RETEK S5230 ÁRÁÉRT

lásd be,a telefonod egy rakás ló******"


Szívesen megveszem tőled az S5230 áráért. Gyanítom nem annyiért vetted.

2011. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én szidom és megvan az okom:

Használhatatlan rezisztív a képernyője.

Még most is található szériahibás darab pedig nem egy mai telefon.

Személyes tapasztalat: Valahol behorpadásig, valahol meg olyan mintha kapacitív lenne.


1 hete. Kezedbe adok egy androidosat és az első kukába bedobnád az S5230-at.

1 hete: várj még 2-3 hetet és mehet is a szervízbe.

Miért lenne barom az aki szidja? Mert RENGETEG A SZÉRIAHIBÁS DARAB MOST IS? Mert az árán van androidos telefon is? Mert a képernyője kezelhetetlen Rezisztív? Mert nem éri meg az árát, hiába ilyen olcsó? A Move by t-mobile meg a Vodafone 845 meg 858 Smart 20.000 kapható és mérföldekkel jobb ennnél a Szériahibás, kezelhetetlen rezisztív, árát meg nem érő S5230-nál.


Nekem ezt mondta a személyes tapasztalat és kb a gyakorikérdések 3/4-e meg rengeteg ismerősöm. Ezt vontam le belőle.

2011. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Gyanítom nem annyiért vetted.


Akciós volt,zsír újan 20ezer forint.

Igaz,most már drágább.Igaz,hogy pár ezer forinttal több volt mint az s5230,de nem drasztikusan drágább.

2011. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1 hét Istenem 1 HETE HASZNÁLOD!!!

a szívecskékből ítélve kb 13-14 éves vagy

én sem vagyok idősebb mégis van ennyi eszem,hogy 20 ezer forintért nem egy fostalicskát veszek,hanem tovább gyűjtöm a pénzem és egy közép kategóriás androidos okos telefont veszek:)

14/L

u.i.:majd,ha egy év múlva is ezen a véleményen vagy akkor

talán elhiszem,hogy kifogtál egy NEM HIBÁS MODELLT!

2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

jajj-.- már volt androidos telefonom és nekem ez

jobban tetszik:P

2011. aug. 1. 14:38
 8/22 anonim ***** válasza:

Jó, de egy tinilánynak másak az igényei.

Normális ember fikázza az S5230-at, mert a legolcsóbb androidos is jobb.

2011. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

14.52-es

légyszíves ne ÁLTALÁNOSÍTS!!!

én is tinilány vagyok

a 14:25-ös

2011. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1 hete használod. 1 hét múlva meg írod ide hogy milyen sok hibája van. Hogy tetszhet valakinek egy androidosnál jobban egy rossz, kezelhetetlen sz*r telefon ami mégcsak nem is okostelefon. Hogy lehetne már egy fejletlenebb érintéstechnikájú OP rendszer nélküli szériahibás telefon jobb mint egy kapacitív, OP rendszeres okostelefon? SEHOGY.

Az S5230 EGY NAGY KALAP.....

2011. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!