Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy vagy Samsung Wave?

Motorola Defy vagy Samsung Wave?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Defy egyértelműen
2011. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyertelmu, wave, arra is lehet androidot rakni, es igy mar sokkal jobb mint a defy
2011. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

defy...


sokkal stabilabb es megbizhatobb,mint a samsung...

2011. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmiképp sem samsung, de előítéleteim vannak felé, ezért ez a vélemény nem mérvadó
2011. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Defy.am a wawe-re nem tudsz androidot rakni -.-


Te sem vagy valami eszes gyermek.Ien hüleséget.Amugy akinek s5230-a van azok szoktak ieket írni hogy raktam rá androidot meg iesmi.És va a waw-wn android lenne a defí akkor is sokkal jobb.

2011. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Defy tényleg jó! egy hibája van ,hogy: MOTOROLA :P

A Wave pedig bada op rendszerrel működik és nem lehet androidosra csinálni...A Badának viszont van még mit fejlődnie.

2011. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 esh. válasza:
hát a defy szerintem 1000x jobb, de ha samsungot akarsz akkor ott az xcover. bár nem tudom, hogy fontos-e az ütésállósága meg stb. mert a wave ugye nem.. de remélem segítettem.
2011. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvan a Defy. Nekem nagyon tetszik
2011. nov. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!