Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor használhatom? (Kérdésed...

Mikor használhatom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

most vettem SEx10mini prot elraktam a töltőre (kb 2 órája) és ár el is töltődött, vajon már bekapcsolhatom? vagy várjam meg a 16 órát(tehát másnap)?

és van valaki aki T-mobilnál vett mini prot,neked adtak hozzá memoriakártyát?


2011. aug. 1. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
*felraktam a töltőre és már fel is töltődött....*
2011. aug. 1. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az aksira az van írva, hogy li-ion akkor nem kell 16 órát ott hagyni csak az elején egyszer teljesen fel aztán teljesen le. Érdemes havonta egyszer megcsinálni ezt mert a cellákba így nem egyenletesen oszlik el az áram. MIvel a telefonnak 1 cella is elég így ha nincsen teljesen feltöltve vagy fordítva akkor egy idő után előfordulhat hogy az aksi tele van de közben már alig van benne vagy fordítva.
2011. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szarakodnod, használd nyugodtan.
2011. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, és a memoria kártya, nem volt a dobozába lehet a telefonba már benne van?
2011. aug. 1. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem eddig 2 androidos telóm volt a gt540-ben benne volt a telefonba az ace-nél pedig nekem kellett belerakni
2011. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!