Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Omnia 7-re android, vagy...

Omnia 7-re android, vagy inkább egy Galaxy Ace 5000Ft-al drágábban?

Figyelt kérdés

Bújom a netet a fórumokat de csak omnia II-ről találok leírást hogyan lehet androidot tenni rá. Omnia 7-re lehetséges egyáltalán valami módon?

Vagy a Galaxy Ace 5000Ft-al drágábban megéri? (telenor)

Főbb szempont: jó fényképező,kijelző,megosztások:twitter és gyors helymeghatározás...

Az eredeti kérdés itt: [link]


Előre is köszi a válszokat,véleményeket!


2011. aug. 1. 20:50
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
nem hinném hogy omnia7-re rá tudnád hekkelni az androidot. én egyébként az omnia7-et venném, mivel olcsóbb de sokkal jobb a hardvere.
2011. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én az Ace-t venném mert számomra az android jobb!

de persze ettől függetlenül az Omnia 7 is jó!

2011. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WP7 vs Android. Itt én nem tudok dönteni.
2011. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ace-t venném
2011. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panda Péter ***** válasza:
nem értem miért tanácsoljátok hogy a gyengébb telefont vegye drágábban. a wp7 is ugyanúgy használható kb mindenre, hogy kevesebb appot lehet letölteni rá. ráadásul nemsokára jön a mango frissítés is.
2011. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!