Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon amelyen...

Van olyan telefon amelyen ingyenes a facebook?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy 30-as és akkor ingyenes. Hanem esetleg már előre van telepítve progiként, vagy h. mondjam. Van ilyen telefon? :) Mintha már hallotta volna Róla, de lehet, hogy hülyeség. :)
2011. aug. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen van csak nem Magyarországon.

Külföldön be kell regisztrálni a telefonszámod a Facebook-on és a regisztrációs kóddal ingyen böngészhetsz(de csak azt mást nem!)ugyanúgy mint nálunk a T-nél.Nálunk sem a szolgáltatók sem a Facebook nem támogatják ezt az opciót.

2011. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ned Stark válasza:
Tudomásom szerint van olyan telefon, ami gyárilag olyan szoftverrel jön ki, amin van telepített facebook alkalmazás, de attól függetlenül nem tudod ingyen használni, mivel a facebook is a neten van, a netért pedig fizetned kell. Marad a 30-as facebook.
2011. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy hülyeség :) Az, hogy van egy alkalmazás, amely a facebook szervereiről szinkronizál, még miért tenné "ingyenessé" a facebookot? Az adatforgalomért és nem a facebook használatáért fizetsz...

Tehát nincs olyan telefon, amelyik adatforgalom nélkül kommunikál a facebook szervereivel.

Tehát: 1. Vagy van nyílt wifi hálózat, amelyre kapcsolódva további távközlési díj nélkül tudsz internetes adatforgalmat bonyolítani.

2. Vagy elő van fizetve bármilyen adatcsomag a telefonodon, amely fix díjért vagy adatforgalmi mennyiségtől függően számlázza a hozzáférést.

3. Vagy T-Mobile-osként a 0.facebook.com címet használod, ennek nincs adatforgalmi díja.

2011. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszolónak!

Nem hülyeség úgy működik ahogy legelsőként leírtam!

Pl én olaszba és a hollandokhoz járok ki van ottani készülékem és a leírt módon működik! :)

2011. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hhm köszönöm szépen. :) akkor biztosan azzal az alkalmazással kevertem össze, azt hittem ingyenes. :) köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 2. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:

A beépített alkalmazás/link, nem az ingyenes fb-vel működik! Ott rendes mobilfacebookok használja! Amiért fizetni kell!

Ezért is van leírva a t-mobile honlapján, hogy csak a telefon saját BÖNGÉSZŐjéből lehet használni.

2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
wifivel persze hogy ingyenes :DDDDDDDD
2011. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!