Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 Mini Pro vagy ZTE Blade?...

X10 Mini Pro vagy ZTE Blade? Melyik miért?

Figyelt kérdés
Nekem vogy x10 jön be...És amúgy ez a 2 közül valamelyik elviszi a 3D-s játékokat? JHA? ÉS NE A KÉPERNYŐ MIATT MONDJÁTTOK A BLADET MERT AZT TUDOM HOGY JOBB NEKI ÉS NAGYOBB! :D Jah, és leginkább zenehallgatás, wifire, és JÁTÉK hasznlatra kellene!
2011. aug. 3. 23:32
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
játékra is sokkal jobb a nagyobb kijelző. igazából mindenre jobb a nagyobb kijelző. szóval blade.
2011. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DE a Blade-nak hamrabb m,erül az aksija,meg gyengébb a kamerája...Ugyhogy ez ilyen valami-valamiért! :D De írtam, hogy képernyőn kívül írjatok, mert azt tudom h jobb neki!
2011. aug. 4. 11:09
 3/9 Panda Péter ***** válasza:

az akksiban egyet kell hogy értsek, de szinte mindegyik mai smartphone olyan, hogyha emberesen használod, akkor egy nap után töltőre kell dugni. a kamera meg sztem nonszensz fényképezni nem mobillal kell.

egyébként hardveresen csontugyanolyanok csak a bladeben több a ram, és mérföldekkel jobb a kijelző.

2011. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket ajánlod?
2011. aug. 4. 11:48
 5/9 Panda Péter ***** válasza:
eddig nem volt egyértelmű? a blade-et.
2011. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Blade-t ajánlom és minden okostelefonnak annyi az üzemideje mint a Blade-nek (kivéve a csúcskategóriásokat) és Játékra a Blade jobb mert az X10 mini pronak kezelhetetlenül kicsi a képernyője és eléggé zavar az a játékban.
2011. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha a képernyőt nem vesszük figyelembe?
2011. aug. 4. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor is Blade mert annak jobb a felbontása.

De ha játszani is akarsz a telefonon mondj le az X10 mini proról mert szörnyű lesz rajta játszanod. Mellesleg a ZTE Bladeben van multitouch ami nincsa a mini pro-ban. A Bladet lehet frissíteni 2.2-re a mini pro-t meg csak 2.1-re és így is 1.6-al adják.

2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-et értek az előttem szólókkal!

Blade-t vedd!!

2011. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!