Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone clone-t venni...

Megéri Iphone clone-t venni telefonálásra meg sms-ezésre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne égesd magad...
2011. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
telefonálásra meg sms-ezésre mamifont is vehetsz arra az is jó.
2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

háhá :D aszondja mamifont *.* leestem a székről XD

am ha villogni akarsz akkor menny el dolgozni és a pénzből amit kapsz vegyél igazit.

2011. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de arra értem, hogy én nem akarom teleprogramozni minden hülyeséggel meg ilyenek. Csak simán telefonnak használnám akkor is hamar behalna???
2011. aug. 4. 20:25
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
hidd el, nem akarod magad megszívatni ezekkel az emberi használatra alkalmatlan vackokkal. rezisztív gagyi kijelző ami kb akkor érzékel ha kalapáccsal navigálsz rajta, agyonberhelt winmo 6.5 valami iOS utánzat menüvel ami 5percenként eldobja magát, az anti-anyaghasználatról nem is beszélve. jobban jársz egy gombos telefonnal.
2011. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Eddig csak nokiáim voltak, de akkor meg is maradok ennél.
2011. aug. 4. 20:58
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Azokon a hulladékokon soha nem volt winmob. Az valami ios utánzatu oprendszernek kinéző sw.
2011. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!