Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia vs. Galaxy? (Kérdésed...

Xperia vs. Galaxy? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Így összességében melyik jobb ? Nem mobilt veszek, csak kíváncsi vagyok ti nektek melyik termékcsalád tetszik jobban.
2011. aug. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a galaxy!

sokkal komolyabbak, jobbak mint az Xperiák!

szerintem...

2011. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Galaxy
2011. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" sokkal komolyabbak, jobbak mint az

Xperiák!"


Galaxy 3 nagyon komoly gpu nélkül, galaxy mini a sz@r felbontással és színmélységgel.

Az s2 is csak addig amíg ki nem jön az xperia duo.

2011. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csúcskategóriában most még a galaxy, de az olcsóbb kategóriákban előbb vennék xperia-t...
2011. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dready9226 válasza:
Én msot adtam el egy Galaxy S-t, amit 1 hónapig használtam és vettem helyette egy Xperia Neot. Galaxyval sem volt semmi bajom, más maitt adtam el, ami msot lényegtelen, de a Neot még csak ma próbáltam de már msot jobban tetszik. Gyorsabb szebb külsőre, szebb a kijelzője, jobb kamera, mobilfény. Gyorsaság mondjuk lehet, h csak a 2.3 miatt van... De nem tudom, nekem mindenben jobban tetszik... És van rajta kamera gomb is, ami sztem még előny! Galaxy S II meg nem éri meg sztem az árát... És állítólag nem valami élethű képeket csinál és nagyon melegszik a 2 proci. Xperia Arc, meg detto nem éri meg az árát. Ugyan az, mint a Neo, csak még nincs rajta előlapi kamera sem:S Tehát én az Xperia mellett voksolok, de mind2vel jól jársz:) Remélem segítettem:P
2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Galaxy
2011. aug. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegnap is te írtál fél hét után?


Kicsit részletesebben nem tudnád leírni, hogy miért a Galaxy?

2011. aug. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!